Šiaulių moksleivių namai

Kiekvienas atras savo talentą.

Kviečiame į Šiaulių miesto švietimo ir ugdymo įstaigų kūrybinių darbų parodos – konkurso „Angelų pasakos“ uždarymą Šiaulių civilinės metrikacijos skyriuje 2018 m. sausio 24 d. 16.00 val.

Kviečiame į Šiaulių miesto švietimo ir ugdymo įstaigų kūrybinių darbų parodos – konkurso „Angelų pasakos“ uždarymą Šiaulių civilinės metrikacijos skyriuje 2018 m. sausio 24 d. 16.00 val.

 NUGALĖTOJAI PAGAL AMŽIAUS GRUPES

I grupė – iki 7 metų

Šiaulių lopšelis – darželis „Žirniukas“
AUGUSTĖ MAČIULYTĖ 
 1 VIETA
(auklėtoja Romualda Budrienė)
 
Šiaulių logopedinis lopšelis-darželis
KRISTUPAS TURKUS   
 2 VIETA
(auklėtoja Diana Kazlauskienė)
 
Šiaulių lopšelis – darželis „ Dainelė“
 AURĖJA KONTENYTĖ   
3 VIETA
(auklėtoja Asta Petrauskienė, auklėtoja Virginija Bagavičienė)
 
Šiaulių moksleivių namai
Dailės-dizaino studija 
DOMINYKA KAMENECKAITĖ
NOMINACIJA UŽ SPALVINIUS
(mokytoja Vilma Ptašinskienė)
 
Šiaulių moksleivių namai
Kūrybinės raiškos studijos „Skrydis”
GABIJA RUDŽINSKAITĖ 
NOMINACIJA UŽ NUOŠIRDŲ NUOTAIKOS PERTEIKIMĄ
(mokytoja Jūratė Gricienė)
 
Šiaulių lopšelis-darželis „Žirniukas“
BEATRIČĖ MAŽULYTĖ
NOMINACIJA UŽ PIEŠINĖLIO SPALVINGUMĄ
(auklėtoja Indrė Bajoriūnaitė)
 
Šiaulių lopšelis-darželis „Coliukė”
EGLĖ URBELYTĖ 
NOMINACIJA UŽ JAUDINANČIĄ ISTORIJĄ.
(auklėtoja Asta Želionienė)
 
Šiaulių lopšelis-darželis ,,Ąžuoliukas“
ELZĖ VASILENKO 
NOMINACIJA UŽ MAŽĄ STEBUKLĄ
(auklėtoja Larisa Šarpanova)
 
Šiaulių logopedinis lopšelis-darželis
DARIJA BORDIUGOVAITĖ 
NOMINACIJA UŽ  PIEŠINĖLIO KRUOPŠTUMĄ
(auklėtoja Jūratė Gedminienė)
 
Šiaulių logopedinis lopšelis-darželis
GODA ŽIČKUTĖ
NOMINACIJA UŽ ŠILTĄ IR MIELĄ PASAKĄ
(auklėtoja Justė Tverijonienė)
 
Šiaulių moksleivių namų
Dailės-dizaino studija
DOMINYKA KAMENECKAITĖ
 NOMINACIJA UŽ DARBELIO TAPYBIŠKUMĄ
(mokytoja Vilma Ptašinskienė)

II grupė – 7–10 metų

Šiaulių Dainų progimnazija
GRETĖ MAURIŪTĖ  
 1 VIETA
(mokytoja Neringa Vėlienė)
 
Šiaulių moksleivių namų
 Dailės-dizaino studija
PAULIKAITĖ IVETA 
2 VIETA
(mokytoja Vilma Ptašinskienė)
 
Šiaulių moksleivių namų
Taikomosios dailės būrelis
 MĖJA KANČIAUSKYTĖ
  3 VIETA
(mokytoja Laima Andruškevičienė)
 
Šiaulių Dainų progimnazija
JORŪNĖ ZAURAITĖ
NOMINACIJA UŽ DRĄSIUS SPALVINIUS SPRENDIMUS.
(mokytoja  Neringa Vėlienė)
 
Šiaulių Dainų progimnazija
VAIČIULYTĖ DEIMANTĖ
 NOMINACIJA UŽ JAUTRŲ PASAKOJIMĄ
(mokytoja Birutė Kasparienė)
 
Šiaulių Centro pradinė mokykla
GRAŽYTĖ UGNĖ
NOMINACIJA UŽ ŠILTĄ PASAKOJIMĄ
(Daiva Kiudulienė)

III grupė – 11–14 metų

Šiaulių moksleivių namų Taikomosios dailės būrelis,
LINA JUKNAITĖ
1 VIETA
(mokytoja Laima Andruškevičienė) 
 
Šiaulių moksleivių namų
Kūrybiškumo ugdymo studija ,,Deko‘‘
GIEDRĖ KUKTAITĖ  
1 VIETA
(mokytoja Daiva Dominauskienė)
 
Šiaulių moksleivių namų Taikomosios dailės būrelis
ĄŽUOLAS ZAVALIAUSKAS
2 VIETA
(mokytoja Laima Andruškevičienė) 
 
Šiaulių moksleivių namų
Dailės būrelis
JOMANTĖ JANKUTĖ
 2 VIETA
(mokytoja Daiva Dominauskienė)
 
Šiaulių moksleivių namų
Dailės būrelis
IEVA KONTRIMAITĖ  
3 VIETA
(mokytoja Daiva Dominauskienė)
 
Šiaulių moksleivių namų
Taikomosios dailės būrelis
RELANDA ŠIMKUTĖ 
 3 VIETA
(mokytoja Laima Andruškevičienė) 
 
Šiaulių moksleivių namų
Dailiųjų amatų būrelis
FAUSTA ČEPULYTĖ
NOMINACIJA UŽ JAUSMINGĄ PASAKOJIMĄ
(mokytoja Akvilina Čėsnienė)
 
Šiaulių moksleivių namų
Dailiųjų amatų būrelis
AUSTĖJA MEDŽIOLYTĖ
 NOMINACIJA UŽ NUOŠIRDŽIĄ IDĖJOS  REALIZAVIMĄ.
(mokytoja Akvilina Čėsnienė)
 
Šiaulių moksleivių namai
Kūrybiškumo ugdymo studija ,,Deko‘‘
EMILIJA ABROMAITYTĖ
 NOMINACIJA UŽ ŽAISMINGUMĄ
(mokytoja Daiva Dominauskienė)

IV grupė – 15 – 18 metų

Šiaulių moksleivių namai
 Kūrybiškumo ugdymo studija ,,Deko“
GABIJA LENGVENYTĖ
 1 VIETA
(mokytoja Daiva Dominauskienė)
 
Šiaulių moksleivių namai
 Kūrybiškumo ugdymo studija ,,Deko“
AKVILĖ LIAUDANSKAITĖ 
 2 VIETA
(mokytoja Daiva Dominauskienė)
 
Šiaulių moksleivių namai
Kūrybiškumo ugdymo studija ,,Deko“
PATRICIJA JUREVIČIŪTĖ
3 VIETA
(mokytoja Daiva Dominauskienė)
 
Šiaulių moksleivių namai
 Kūrybiškumo ugdymo studija ,,Deko“
RUGILĖ LIUTKUTĖ
NOMINACIJA UŽ ORIGINALUMĄ IR ŠILTĄ JAUSMO PERTEIKIMĄ
(mokytoja Daiva Dominauskienė)
 
Šiaulių „Ringuvos“ specialioji mokykla
INGA MILEVSKA
NOMINACIJA UŽ JAUTRŲ TEMOS PASAKOJIMĄ
(mokytoja Lijana Pigulevičienė)
Scroll To Top