Šiaulių moksleivių namai

Kiekvienas atras savo talentą.

Mergaičių ansamblis

Mokytoja – Virginija Puronienė  

Į ansamblį kviečiame visus vaikus mokytis groti ir dainuoti.

Laukiame neabejingų muzikai, norinčių ją artimiau pažinti,        atrasti ir išgirsti!

 

 

Veiklos programa.
Mergaičių ansamblį lanko 1-12 klasių moksleiviai . Ansamblis dalyvauja Moksleivių namų, miesto renginiuose, konkursuose, koncertuoja tėveliams ir svečiams, lankosi kultūriniuose miesto renginiuose, koncertuose.

Užsiėmimų metu vaikai ir jaunimas mokosi muzikuoti – skambinti pianinu, dainuoti, susipažįsta su įvairiais muzikos instrumentais, muzikos raštu, įdomia muzikos istorija. Vaikai ir jaunimas  skatinami ir patys kurti muziką, improvizuoti, tuo pačiu – savarankiškai tobulėti. Ansamblyje gali atsiskleisti kiekvienas, nes muzikos pamokoje glaudžiai siejasi individualus ir kolektyvinis darbas.

Mokymo tikslas, uždaviniai.
Lankydami mergaičių ansamblio užsiėmimus, išmoksite muzikinio rašto, suprasite grojimo fortepijonu, elektroniniu muzikos instrumentu principus, išmoksite skirti muzikos stilius ir žanrus. Užsiėmimo metu bus atsižvelgiama į individualius kiekvieno vaiko gebėjimus. Galėsite pasirinkti kūrinius, groti savo malonumui ir pradžiuginti artimuosius. Muzika praturtins jūsų laisvalaikį, pajusite pasitikėjimą savo jėgomis, laiką praleisite su draugais įdomiai ir prasmingai.

Neformali, jauki aplinka, būrys muzikos mylėtojų, bendraminčių išpildys kiekvieno iš jūsų muzikinę svajonę.

Mergaičių ansamblis – gera meninio ugdymo mokykla norintiems įgyti naujų žinių, sutikti naujų draugų, bendraminčių, su jais praleisti laisvalaikį linksmai, įdomiai ir prasmingai. Ateik ir įsitikink!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Informacija atnaujinta — 2017-11-07
Scroll To Top