Šiaulių moksleivių namai

Kiekvienas atras savo talentą.

Mokytojai

Darbuotojo vardas, pavardė Pareigos Kvalifikacija
Vilma Račkauskienė Šiuolaikinių šokių kolektyvo „Asorti“ mokytoja Neformaliojo švietimo mokytoja metodininkė
Valdas Bytautas Sportinių šokių kolektyvo „Svingas“ mokytojas Neformaliojo švietimo mokytojas metodininkas
     
Birutė Malinauskienė Sportinių šokių kolektyvo „Šiaulių Volta“ mokytoja Mokytoja
Daina Svirskytė Šokių studijos „Linksmosios pėdutės“ mokytoja Mokytoja
Stanislava Rusevičienė Vaikų muzikos studijos „En-den-du“ mokytoja Neformaliojo švietimo mokytoja metodininkė
Laura Dudnikienė Vaikų muzikos studijos „En-den-du“ mokytoja Neformaliojo  švietimo vyresnioji mokytoja
Valerija Berteškienė Vaikų choro „Diemedėlis“ mokytoja Neformaliojo  švietimo mokytoja metodininkė
Jurgita Karoblienė Vaikų choro „Diemedėlis“ mokytoja  Mokytoja
Virginija Bagdonavičiūtė Dainų ansamblio „Muzika kitaip“ mokytoja Neformaliojo  švietimo vyresnioji mokytoja
Vilma Valiukienė Vokalinio-instrumentinio ansamblio „Mozaika“ mokytoja Vyresnioji mokytoja
Ramūnas Mikalauskas Pop grupės „POCO a POCO“ mokytojas Neformaliojo švietimo vyresnysis mokytojas
Virginija Puronienė Mergaičių ansamblio mokytoja Neformaliojo  švietimo vyresnioji mokytoja
Eglė Norkutė Vaikų pop grupės „LOLLIPOP“ mokytoja Mokytoja
Danguolė Galinienė Vaikų ir jaunimo teatro studijos „Bildukas“ mokytoja Neformaliojo švietimo mokytoja metodininkė
Dalė Dargienė Vaikų ir jaunimo teatro studijos „Kompanija šauni“ mokytoja Papildomojo ugdymo pedagogė ekspertė
Virginijus Dargis Vaikų ir jaunimo teatro studijos „Kompanija šauni“ mokytoja Papildomojo ugdymo pedagogas
metodininkas
Rasa Kauneckaitė Vaikų ir jaunimo teatro studijos „Kompanija šauni“ mokytoja Mokytoja
Daiva Dominauskienė Kūrybiškumo ugdymo studijos „DEKO“ ir dailės būrelio mokytoja Neformaliojo švietimo mokytoja metodininkė
Laima Andruškevičienė Taikomosios dailės būrelio mokytoja Mokytoja metodininkė
Solveiga Sirvydė Rūbų dizaino studijos mokytoja  Mokytoja
Jolita Udrienė Dailės studijos mokytoja Mokytoja metodininkė
Akvilė Čėsnienė Dailiųjų amatų būrelio mokytoja  Vyresnioji papildomojo ugdymo pedagogė
Violeta Tarandienė Meninio konstravimo būrelio mokytoja Vyresnioji papildomojo ugdymo pedagogė
Jūratė Gricienė Kūrybinės raiškos studijos „Skrydis“ mokytoja Vyresnioji papildomojo ugdymo pedagogė
Zenta Balsė Dailės-dizaino studijos mokytoja Mokytoja – vaiko priežiūros atostogose
Afroditė Navickienė Kūrybinio ugdymo studijos „Odinukas“ mokytoja Vyresnioji mokytoja
Vilma Ptašinskienė Mados ir elegancijos studija „Žavesys“ Mokytoja
Solveiga Bugienė Jaunųjų dviratininkų būrelio mokytoja ir saugaus eismo specialistė Vyresnioji papildomojo ugdymo pedagogė
 Lina Ratkevičienė  Renginių organizatorė  Mokytoja – vaiko priežiūros atostogose
Aldona Margienė Maironiečių būrelio mokytoja Vyresnioji papildomojo ugdymo pedagogė
Rita Toleikienė  Kūrybinių žaidimų studijos mokytoja Mokytoja
Sigita Statkienė Jaunųjų žurnalistų būrelio mokytoja Vyresnioji mokytoja
Daiva Rozgaitė – Udrienė Mados teatro „Mūza“ mokytoja Mokytoja metodininkė
Laura Pikelienė Mados teatro „Mūza“ mokytoja Mokytoja metodininkė
     

Mokytojo pareigybės aprašymas

Informacija atnaujinta — 2017-08-29
Scroll To Top