Šiaulių menų mokykla

Kiekvienas atras savo talentą…

2 % parama

SKIRKITE 2% SAVO PAJAMŲ MOKESČIO

ŠIAULIŲ MOKSLEIVIŲ NAMŲ VEIKLAI

 

Mieli Tėveliai ir visi, Moksleivių namų veiklai, neabejingi žmonės,

       Kiekvienais metais Lietuvos gyventojai deklaruodami savo pajamas už praėjusius metus, 2% savo pajamų mokesčio gali skirti savo nuožiūra pasirinktinai nevyriausybinei ar biudžetinei organizacijai. Ši parama mokesčių mokėtojui nieko nekainuoja. Jeigu šia teise nepasinaudojate, pinigai tiesiog lieka valstybės biudžete ir panaudojami valstybės nuožiūra. Jeigu Jūs norite tapti Šiaulių Moksleivių namų draugais ir rėmėjais, Jūs galite pervesti 2% savo pajamų mokesčio Šiaulių moksleivių namams deklaruodami savo metines pajamas.

       Yra keli pervedimo būdai:

Elektroninis būdas. Prisijunkite prie Jūsų elektroninės bankininkystės tiesiogiai per banką, arba per Elektroninio deklaravimo sistemą (EDS). Pasirinkite „Pildyti portale” skiltį ir FR0512 formą (04 versiją). Užpildykite reikalaujamus duomenis ir spauskite „Pateikti“.

@Prašymo pateikimas tiesiogiai AVMI darbuotojui. Užpildytą ir pasirašytą prašymą galite pateikti tiesiogiai VMI darbuotojams.

Prašymo pateikimas raštu. Užpildytą ir pasirašytą prašymą (įrašykite savo vardą, pavardę, asmens kodą, adresą, telefoną, el. paštą, datą) galite atnešti į Šiaulių moksleivių namus (Moksleivių namai, Aušros alėja 52; klubas „Aitvaras“, Žemaitės g. 22; klubas „Draugystė“, Saulės takas 5; klubas „Kibirkštis“, Krymo g. 32). Paramos formas galite rasti ir pas vadovus. (Mielai padėsime užpildyti).

 

Duomenys:

ŠIAULIŲ MOKSLEIVIŲ NAMAI

Aušros alėja 52, LT-76236 Šiauliai

Įmonės kodas: 190530992

Atsiskaitomoji sąskaita: LT337300010075746859

Nurodykite, kiek procentų skiriate mums. Džiaugsimės gavę ir 1%.

 

Dėkojame Jums už Jūsų gerumą ir bendradarbiavimą!

Primename, kad prašymą valstybinei mokesčių inspekcijai reikia pateikti iki 2019m. gegužės 1 d.

 

Dėkojame Jums už Jūsų gerumą ir bendradarbiavimą!

Primename, kad prašymą valstybinei mokesčių inspekcijai reikia pateikti iki einamųjų metų gegužės 2 dienos.

 

Informacija atnaujinta — 2019-04-08
Scroll To Top