Šiaulių moksleivių namai

Kiekvienas atras savo talentą.

APLINKOSAUGINIS PROJEKTAS ,,GAMTA – NAMAI, KUR AŠ GYVENU, AUGU, KURIU – 2“

APLINKOSAUGINIS PROJEKTAS ,,GAMTA – NAMAI, KUR AŠ GYVENU, AUGU, KURIU – 2“

    Visuomenėje vis labiau trūksta artimos aplinkos saugojimo ir puoselėjimo įgūdžių. Aplinkosauginis švietimas glaudžiai siejasi su savos šalies, miesto gamtinės įvairovės, istoriniu ir kultūriniu pažinimu.

    Projekto siekis – skatinti visuomenę rūpintis savo gyvenamosios aplinkos kokybės gerinimu, mažinti atotrūkį nuo natūralios gamtos, pastebėti savo miesto grožį, ugdyti vaikų ir jaunimo pilietiškumą.

   Skatinant aplinkosaugines iniciatyvas, į projekto veiklas įtraukiant Moksleivių namų bendruomenę, Šiaulių švietimo ir ugdymo įstaigų mokinius,  mokytojus, tėvelius bus siekiama, kad Šiaulių miesto gyventojai numatytų savo veiksmų padarinius gamtai bei jų grįžtamąjį poveikį.

Projekto tikslas – formuojant moksleivių ir visuomenės atsakomybę ir vidinį poreikį išsaugoti artimiausią aplinką, spręsti aplinkosaugines problemas.

   Atkreipti visuomenės dėmesį į naujus rizikos veiksnius, darančius įtaką aplinkai ir sveikatai.

   Skatinant bendradarbiavimą aplinkosauginio švietimo srityje, įtraukti į projekto veiklas miesto švietimo ir ugdymo įstaigas, miesto mikrorajonų bendruomenes.

 

 

Akcija „Man visai nešalta“

Šiaulių Salduvės progimnazijos penktokams technologijų pamokos vyko netradiciškai – mokiniai „aprengė“ Moksleivių namų vaikų klubo „Aitvaras“ medžius. Ši akcija – viena iš Moksleivių namų organizuoto aplinkosauginio projekto „Gamta – namai, kur aš gyvenu, augu, kuriu – 2“.

Technologijų mokytoja Daiva Rozgaitė – Udrienė.

EKOLOGINIŲ ŽIBINTŲ PARADAS

Vaikų klubo „Draugystė“ mokiniai ir L/D „Gintarėlis“ ugdytiniai dalyvavo žibintų parade nuo Vaikų klubo „Draugystė“ iki Vaikų klubo „Kibirkštis“, kur jų laukė Vaikų klubo „Kibirkštis“ mokiniai.

PIEŠINIŲ PARODA „GAMTOS GEOMETRIJA“

 Ekologinių žibintų gaminimas 

ŽALIOS ERDVĖS KŪRIMAS MOKSLEIVIŲ NAMUOSE

ŽALIOS ERDVĖS KŪRIMAS VAIKŲ KLUBE „AITVARAS“
ŽALIOS ERDVĖS KŪRIMAS VAIKŲ KLUBE „KIBIRKŠTIS“
AKIMIRKOS IŠ TARPTAUTINIO MENINIO PROJEKTO „PICOS DĖŽĖ LYG DROBĖ“ 
Scroll To Top