Tomas Ožinskas.  Visų laikų ryškiausias „SVINGO“  šokėjas.  Čia  šokių mokėsi 12 metų.  Drauge su savo partnere Irina Diudiukina pirmieji Šiauliuose pasiekė  aukščiausios klasės meistriškumo lygį. Pasaulio ir Europos vice čempionas. Klaipėdos universitete studijavo ir įgijo sportinių šokių specialybę. Po studijų   Klaipėdoje įkūrė SŠK „SAMBA“, vėliau  „ŠOKIŲ UOSTAS“.

Irina Pocevičienė (Diudiukina). Į Šiaulius atvyko iš Rusijos.  Nuo 10 metų  įsijungė į „SVINGO“ šokėjų gretas. Pas mus šokių mokėsi  8 metus.  Pasaulio ir Europos  čempionė. Klaipėdos universitete baigė sportinių šokių specialybę.  Po studijų apsistojusi Vilniuje dirbo SŠK „RATUTO“,  dabar įkūrusi klubą „LA SPIN“ ten sėkmingai  treniruoja šokėjus, teisėjauja šokių varžybose.

Martynas Stripinas.  „SVINGO“ klube praleido  12 metų. Visų laikų linksmiausias ir pozityviausias „SVINGO“ narys. Pasaulio ir Europos  čempionas. Klaipėdos universitete baigė sportinių šokių specialybę.  Po studijų išvyko į Vokietiją, kur tęsė šokių karjerą. Dabar ten dirba šokių treneriu.

Brigita Grinvaldaitė.  Atkakli  mergina Šokio paslapčių „SVINGO“ klube siekė  10 metų.  Pasaulio ir Europos  čempionė. Klaipėdos universitete baigė sportinių šokių specialybę. Viena perspektyviausių trenerių Lietuvoje.  Sėkmingai  Vilniuje „SPINDULIO“ klube treniruoja šokėjus, kurie pasižymi itin aukštu meistriškumu, teisėjauja šokių varžybose.

Aurimas Petrulevičius.  Stropumo ir atsakingumo  įsikūnijimas, talentingas šokėjas 11 metų praleido „SVINGO“ klube.  Pasaulio ir Europos  čempionas. Klaipėdos universitete baigė sportinių šokių specialybę. Po studijų šokėjo karjerą tęsė Italijoje. Dabar  šokių treneriu  dirba JAV.  Pomėgis –  fotografija.

Ramunė Puodžiūnaitė. Linksma ir smagi mergina „SVINGO“ vardą garsino  10 metų. Klaipėdos universitete baigė sportinių šokių specialybę. Pradėjusi dirbti šokių trenere Klaipėdoje šiuo metu darbuojasi ir Vokietijoje.

Toma Snieškaitė.  Žinanti ko siekia, pavyzdys kiek ir kaip reikia dirbti, kad nukeliautum  iki užsibrėžto tikslo .  Studijavo Klaipėdos universitete sportinių  šokių specialybę. Išvykusi į JAV  ne tik nesiskiria su šokiu, bet  sėkmė ją lydi ir modelio karjeroje.

Ainaras Buožys.  „SVINGO“ klube šoko  5 metus. Klaipėdos universitete baigė sportinių šokių specialybę. Po studijų išvyko į Angliją ir tęsė atlikėjo  karjerą.  Dabar ten dirba šokių treneriu.

Tomas Šantaras.  Elegantiškas šokėjas pas mus treniravosi  7 metus. Klaipėdos universitete baigė sportinių šokių specialybę. Po studijų šokių treneriu dirbo Norvegijoje. Dabar  grįžęs į Lietuvą  dirba Klaipėdoje  sporto klube.

Justinas Jurkaitis.  „SVINGO“ klube šoko  4 metus. Šiaulių universitete baigė lietuvių kalbą. Įkūrė šokių  studiją “SALIDA“  . Galimybę šokių mokytis  Justinas organizuoja ne tik  šiauliečiams ir Joniškio šokių entuziastams, bet ir nuotoliniu būdu.

Žanas Untulis

Žanas Untulis.  „SVINGO“ klube šoko 5 metus. Vėliau  tapo „SVINGO“ klubo  trenerio asistentu. Dabar vadovauja šokių klubui  „ŠYPSENA“  Šiauliuose..