Aš esu smalsi, impulsyvi, mėgstu improvizuoti, esu imli įvairiems kūrybiniams impulsams, man patinka mokytis, bet dažnai esu nekantri, kartais ūmi ar nedrąsi bei konformistiška.

Mano įsimintiniausias pasiekimas (asmeninis – trys nuostabūs kūrybingi vaikai, kurie užaugo teatro studijoje, kurie kartu su mumis ir su kitais studijos vaikais sukūrė mūsų ,,Kompanijos šaunios“ veidą, taip pat man labai svarbus asmeninis pasiekimas – savianalizės būdu sustiprintas pozityvus mąstymas, nuolatinės savistabos ir gamtos, kuri prasideda tuoj pat už namo slenksčio, dėka susikurtas asmeninis būdas kaip išgyventi krizes, kurios mane ima kartais ir ištinka…..

Oficialus profesinis pasiekimas – ,,Aukso paukštė“ kaip geriausiam Lietuvos vaikų teatro režisieriui ir vadovui, Šiaulių miesto kultūros premija ir du kartus( 2004 m., 2019 m.) buvau nominuota  ,,Metų mokytoja“ bei Kazimieros Kymantaitės vardo diplomas.  Tačiau didesniu pasiekimu laikau, kai studiją baigę auklėtiniai pasveikina su Teatro ar Mokytojo diena, parašo žodžius, kurie suteikia nuostabių emocijų gyventi ir dirbti toliau su įkvėpimu.

Siekiu išlaikyti blaivų protą ir būti sąmoninga, nuolat prisimenu dzen budistų ir lietuvių liaudies išmintį apie gyvenimą.

Gyvenime stengiuosi vadovautis dzenbudizmo patarimu ,,Pasitik ateitį drąsiai“

Prieš metus norėjau, kad kiekvieną dieną bet kokiu oru įprasčiau pamedituoti gamtoje. Šiandien noriu susitikti ir stipriai priglausti savo mylimus vaikus, kurie gyvena Londone ir Los‘Angeles, dar noriu užbaigti lėlę savo mylimai anūkėlei Miyu Upei, kasdien ieškau naujų įkvėpimo šaltinių kūrybai. Po metų norėsiu realizuoti Floridos universiteto nuotolinio kurso  ,,Gydymas menu“ patirtį bei žinias.

Mano ugdytiniai tikrai išmoks atidžiau bei giliau matyti, girdėti ir jausti aplinką, kitus žmones bei save. Supras, kad kuriant neįmanoma padaryti klaidų, kad kiekvieno iš jų gyvenimas gali tapti impulsu spektakliui, šokiui, dainos tekstui ir pan.


Vaikų ir jaunimo teatro studija “Kompanija Šauni”