Aš esu – JAUNIMO CENTRO UŽIMTUMO SPECIALISTĖ. Kaip ir gyvenime taip ir darbe kupina pozityvo, skleidžianti šviesą su daug garsaus juoko.

Mano įsimintiniausias pasiekimas: Džiaugiuosi, kad gyvenime niekas nevyksta be reikalo ir tik nuo mūsų pačių priklauso ateitis. Jaunimo centrą atradau per projektą, savanoriavau, dalyvavau renginiuose, dalinausi idėjomis, tapau „centriuko“ lankytoja. Ir vis slapčia pasvajodavau, kad kažkada norėčiau čia dirbti… Ir dar kartą įsitikinau, kad svajoti verta, nes svajonės pildosi. Aš esu Jaunimo centro specialistė.

Siekiu: Judėti link savo svajonių, žingsnis po žingsnio, kiekvieną dieną investuoti žiupsnelį darbo į sutelktą tikslą. Kartais nėra taip paprasta ir lengva, kartais labai daug sunkaus kelio tenka nueiti, bet jei yra troškimas aš pasiekiu kalno viršūnę!

Gyvenime vadovaujuosi: Nereikia laukti tinkamo laiko, kad būtum savo gyvenimo vadovas. Tas laikas – DABAR!

Prieš metus norėjau skatinti kūrybiškumą bei įgyti dar daugiau patirties. Šiandien norėčiau kiekvienam padovanoti po lašelį džiaugsmo. Po metų norėsiu su naujomis idėjomis užkariauti pasaulį.

Jaunimo centro lankytojai išmoks sumažinti stresą, suvokti nuotaikų įvairovę, keisti požiūrį į gyvenimą, skatinti tobulėjimą, išsakyti kaip kiekvienas jaučiasi, o svarbiausia problemą paversti sprendimu.