“Kompanija šauni” minėjo teatro dieną ypatingai

Kovo 27 d. vaikų ir jaunimo teatro studija ,,Kompanija šauni“ organizavo Tarptautinės teatro dienos paminėjimą. Nuotolinio susitikimo tikslas buvo – susijungti į bendrą susitikimą dabartiniams ir buvusiems studijos mokiniams, kurie šiuo metu savo gyvenimą vienaip ar kitaip susiejo su scenos menais. ,,Atlikę reviziją“ supratome, kad tokių turime net 35. Jų tarpe yra kompozitorius, multiinstrumentalistas R.Rančys, kino režisierė, scenaristė, LMTA dėstytoja E.Vertelytė, kino režisieriai M.Dauliutė, S.Lindešis, I.Juškutė, performansų autorė Eglė Narbutaitė, teatro režisierė, Panevėžio teatro ,,Menas“ meno vadovė Monika Klimaitė, teatro režisierius, kurio teatrinė instaliacija „fabrica“ buvo įtraukta į Sceno auksinių kryžių apdovanojimų nominacijos ,,Pandemijai atsparus teatras“ nominantų sąrašą Naubertas Jasinskas, teatro ir kino aktoriai N.Būtytė, N.Janičkina K.Galkutė, P.Šimonis, M.Dirginčius, T.Galkauskas, V. Bačianskas, E.Juodkazis, rankų šešėlių teatro ,,Budrugana Lietuva” aktorė Adelina Skalandytė, video agentūros TURBO vadovas Airidas Janušauskas. Taip pat yra dar besimokančių ar ką tik pabaigusių mokslus ( V.Juozaitytė, K.Stučkus, R.Jankauskytė, E.Poškevičiūtė, G.Guntytė, V.O.Makūnaitė, G.Remeikytė ir kt.), kurie įsilies į kūrybinę Lietuvos scenos menų bendruomenę. Džiaugiamės, kad keli mūsų buvę mokiniai savo veiklą su teatru susiejo netiesiogiai: Monika Abraitytė yra teatro vadybininkė, Julija Kulevičiūtė –
Lietuvos Nacionalinio Dramos Teatro Salės administratorė ir savanorių koordinatorė, Viktorija Cook dirba filmų industrijoje. 

Dabartiniai studijos mokiniai kiekvienas pagal savo drąsos lygį prieš susitikimą bendravo su mūsų alumniais, uždavė jiems klausimus, paskui parengė apie juos savo pristatymus. O tada įvyko Nuostabusis Nuotolinis susitikimas Nuostabiausia, kad dauguma iš jų, nors yra užsiėmę žmonės, parodė nuoširdų dėmesį ir prisijungė. Mūsų Zoom susitikimas truko net 2 val. Buvo taip gera pabūti kartu, pamatyti ir išgirsti jaunosios kartos interpretacijas 4 užduotų klausimų alumniams tema, prisiminti labiausiai įstrigusius nutikimus ir istorijas….Tokiu būdu mes vieni kitus palaikome, stipriname, įprasminame.

Dalė ir Virginijus Dargiai


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *