Šiaulių menų mokykla

Kiekvienas atras savo talentą…

„Laisvoji Popietė“ – El. laikraštis

„Laisvoji Popietė“ – El. laikraštis

PRIĖMIMAS Į LAISVAS DARBO VIETAS

DĖL LAISVOS TEATRO MOKYTOJO DARBO VIETOS DĖL LAISVOS CHOREOGRAFIJOS MOKYTOJO DARBO VIETOS DĖL LAISVOS MUZIKOS MOKYTOJO DARBO VIETOS DĖL LAISVOS DAILĖS IR TECHNOLOGIJŲ MOKYTOJO DARBO VIETOS Skaityti toliau »

Lapkričio 12 dieną vyko Menų mokyklos darbuotojų kūrybinių darbų parodos „Kūryba-sparnai“ ir Mokinių kūrybinių darbų parodos „Mokytojo portretas“ uždarymas, kuriame netrūko geros nuotaikos ir šiltų emocijų.

Skaityti toliau »

Augame kartu su teatru

Skaityti toliau »

Spalio 22 dieną buvo pakrikštyti nauji Menų mokyklos mokiniai, kurie atlikę įvairias užduotis buvo pakrikštyti saldžiu krikštu.

Nuotraukas pamatyti galite čia. Skaityti toliau »

Būrelių, studijų, kolektyvų seniūnų ir seniūnų pavaduotojų pirmasis susirinkimas, kuriame su direktoriumi Kęstučiu Šalčiu aptarė naują Menų mokyklos logotipą, planavo, tarėsi ir nusprendė…, o ką nusprendė, dar sužinosite :)

Nuotraukas galite pamatyti ČIA 🙂   Skaityti toliau »

Kviečiame į Vaikų ir jaunimo teatro studijos „Kompanija šauni“ premjerą „Stoglangis“ pagal Renatos Šerelytės pjesę.

Skaityti toliau »

KVIEČIAME Į MENŲ MOKYKLOS NAUJŲ NARIŲ KRIKŠTYNAS!!!

Skaityti toliau »

Menų mokyklos vaikų klube „Kibirkštis“ Saugaus eismo kabineto užsiėmimuose dalyvavo Gegužių progimnazijos pirmų klasių mokiniai. Užsiėmimus vedė saugaus eismo kabineto vedėja Solveiga Bugienė.

Skaityti toliau »

Džiaugiamės, kad Tarptautinės mokytojų dienos proga, Šiauliuose rengiamuose Metų mokytojo apdovanojimuose Metų mokytojo vardą pelnė ir Menų mokyklos vaikų ir jaunimo teatro studijos „Kompanija šauni“ mokytoja ekspertė Dalė Dargienė.

Skaityti toliau »

KVIEČIAME APLANKYTI ŠIAULIŲ MENŲ MOKYKLOS DARBUOTOJŲ KŪRYBINIŲ DARBŲ PARODĄ „KŪRYBA-SPARNAI“

  Skaityti toliau »

Scroll To Top