Darbuotojo vardas, pavardė Pareigos   Kvalifikacija
Vilma Račkauskienė Šiuolaikinių šokių kolektyvo „Asorti“ mokytoja   Neformaliojo švietimo mokytoja metodininkė
Aidas Steponaitis Saugaus eismo kabineto vedėjas    
Valdas Bytautas Sportinių šokių klubo „Svingas“ mokytojas   Neformaliojo švietimo mokytojas metodininkas
Birutė Malinauskienė Sportinių šokių kolektyvo „Šiaulių Volta“ mokytoja   Mokytoja
Daina Svirskytė Baleto ir gimnastikos studijos „Linksmosios pėdutės“ mokytoja   Mokytoja
Simas Aleknavičius  Gitaros ir dainavimo studijos mokytojas   Mokytojas
Stanislava Rusevičienė Muzikos studijos „En-den-du“ mokytoja   Neformaliojo švietimo mokytoja metodininkė
Laura Dudnikienė Muzikos studijos „En-den-du“ mokytoja   Neformaliojo švietimo mokytoja metodininkė
Justina Šiupinytė Gitaros ir dainavimo studijos mokytoja   Mokytoja
Virginija Bagdonavičiūtė Vokalo studijos „Muzika kitaip“ mokytoja   Neformaliojo  švietimo vyresnioji mokytoja
Vilma Valiukienė Vokalinio-instrumentinio ansamblio „Mozaika“ mokytoja   Vyresnioji mokytoja
Ramūnas Mikalauskas Pop grupės „POCO a POCO“ mokytojas   Neformaliojo švietimo vyresnysis mokytojas
Virginija Puronienė Ansamblio „NATOS“ mokytoja   Neformaliojo  švietimo vyresnioji mokytoja
Eglė Lebedienė Vaikų pop grupės „LOLLIPOP“ mokytoja   Mokytoja – vaiko priežiūros atostogose
Dalė Dargienė Vaikų ir jaunimo teatro studijos „Kompanija šauni“ mokytoja   Papildomojo ugdymo pedagogė ekspertė
Virginijus Dargis Vaikų ir jaunimo teatro studijos „Kompanija šauni“ mokytojas   Papildomojo ugdymo pedagogas
metodininkas
Rasa Kauneckaitė Vaikų ir jaunimo teatro studijos „Kompanija šauni“ mokytoja   Mokytoja
Daiva Dominauskienė Kūrybiškumo ugdymo studijos „DEKO“ ir dailės būrelio mokytoja   Neformaliojo švietimo mokytoja metodininkė
Laima Andruškevičienė Taikomosios dailės būrelio mokytoja   Mokytoja metodininkė
Solveiga Sirvydė Rūbų dizaino studijos mokytoja   Mokytoja – vaiko priežiūros atostogose
Jolita Udrienė Dailės studijos mokytoja   Mokytoja metodininkė
Jūratė Gricienė Kūrybinės raiškos studijos „Skrydis“ mokytoja   Vyresnioji papildomojo ugdymo pedagogė
Vilma Ptašinskienė Dailės-dizaino studijos mokytoja   Mokytoja
Solveiga Bugienė Jaunųjų dviratininkų būrelio mokytoja ir saugaus eismo kabineto vedėja   Vyresnioji papildomojo ugdymo pedagogė
Sigita Statkienė Jaunųjų žurnalistų būrelio mokytoja   Vyresnioji mokytoja
Daiva Rozgaitė – Udrienė Mados ir teatro studijos „Mūza“ mokytoja   Mokytoja metodininkė
Laura Pikelienė Mados ir teatro studijos „Mūza“ mokytoja   Mokytoja metodininkė
Rasa Smagurauskienė Kulinarijos-konditerijos būrelis „Smagu su smaguriuku“   Mokytoja
Orinta Jazdauskaitė-Juozapaitė Teatro studija „Neribotai“   Mokytoja