Darbuotojo vardas, pavardėPareigos Kvalifikacija
Vilma RačkauskienėŠiuolaikinių šokių kolektyvo „Asorti“ mokytoja Neformaliojo švietimo mokytoja metodininkė
Aidas SteponaitisSaugaus eismo kabineto vedėjas  
Valdas BytautasSportinių šokių klubo „Svingas“ mokytojas Neformaliojo švietimo mokytojas metodininkas
Birutė MalinauskienėSportinių šokių kolektyvo „Šiaulių Volta“ mokytoja Mokytoja
Daina SvirskytėBaleto ir gimnastikos studijos „Linksmosios pėdutės“ mokytoja Mokytoja
Simas Aleknavičius Gitaros ir dainavimo studijos mokytojas Mokytojas
Stanislava RusevičienėMuzikos studijos „En-den-du“ mokytoja Neformaliojo švietimo mokytoja metodininkė
Laura DudnikienėMuzikos studijos „En-den-du“ mokytoja Neformaliojo švietimo mokytoja metodininkė
Justina ŠiupinytėGitaros ir dainavimo studijos mokytoja Mokytoja
Virginija BagdonavičiūtėVokalo studijos „Muzika kitaip“ mokytoja Neformaliojo  švietimo vyresnioji mokytoja
Vilma ValiukienėVokalinio-instrumentinio ansamblio „Mozaika“ mokytoja Vyresnioji mokytoja
Ramūnas MikalauskasPop grupės „POCO a POCO“ mokytojas Neformaliojo švietimo vyresnysis mokytojas
Virginija PuronienėAnsamblio „NATOS“ mokytoja Neformaliojo  švietimo vyresnioji mokytoja
Eglė LebedienėVaikų pop grupės „LOLLIPOP“ mokytoja Mokytoja – vaiko priežiūros atostogose
Dalė DargienėVaikų ir jaunimo teatro studijos „Kompanija šauni“ mokytoja Papildomojo ugdymo pedagogė ekspertė
Virginijus DargisVaikų ir jaunimo teatro studijos „Kompanija šauni“ mokytojas Papildomojo ugdymo pedagogas
metodininkas
Rasa KauneckaitėVaikų ir jaunimo teatro studijos „Kompanija šauni“ mokytoja Mokytoja
Daiva DominauskienėKūrybiškumo ugdymo studijos „DEKO“ ir dailės būrelio mokytoja Neformaliojo švietimo mokytoja metodininkė
Laima AndruškevičienėTaikomosios dailės būrelio mokytoja Mokytoja metodininkė
Solveiga SirvydėRūbų dizaino studijos mokytoja Mokytoja – vaiko priežiūros atostogose
Jolita UdrienėDailės studijos mokytoja Mokytoja metodininkė
Akvilė ČėsnienėDailiųjų amatų būrelio mokytoja  Vyresnioji papildomojo ugdymo pedagogė
Jūratė GricienėKūrybinės raiškos studijos „Skrydis“ mokytoja Vyresnioji papildomojo ugdymo pedagogė
Vilma PtašinskienėDailės-dizaino studijos mokytoja Mokytoja
Solveiga BugienėJaunųjų dviratininkų būrelio mokytoja ir saugaus eismo kabineto vedėja Vyresnioji papildomojo ugdymo pedagogė
Sigita StatkienėJaunųjų žurnalistų būrelio mokytoja Vyresnioji mokytoja
Daiva Rozgaitė – UdrienėMados ir teatro studijos „Mūza“ mokytoja Mokytoja metodininkė
Laura PikelienėMados ir teatro studijos „Mūza“ mokytoja Mokytoja metodininkė
Rasa SmagurauskienėKulinarijos-konditerijos būrelis „Smagu su smaguriuku“ Mokytoja
Orinta Jazdauskaitė-JuozapaitėTeatro studija „Neribotai“ Mokytoja

2019 m. mokytojo pareigybių aprašymas