Šiaulių menų mokykla

Kiekvienas atras savo talentą…

Sportinių šokių klubas „Svingas“

Mokytojas – Valdas Bytautas 

014 (2)Sportinių šokių klubas „SVINGAS” kūrybinį kelią pradėjo 1977 metų rudenį. Per šį laikotarpį sukurtos gilios tradicijos, sukaupta didžiulė patirtis, pilnutėlis kraitis pergalių ir pasiekimų, įgytas pripažinimas ir populiarumas. Nuo kolektyvo įkūrimo pradžios iki šiol „SVINGUI” vadovauja pedagogas Valdas Bytautas. Kūno kultūros ir sporto departamentas prie Lietuvos respublikos vyriausybės už nuopelnus Lietuvos sportui trenerį apdovanojo sidabro medaliu (2014-09-25), už aukštus auklėtinių pasiekimus tris kartus suteikė Nacionalinio sporto trenerio kategoriją (1995, 2000, 2007 m.). Valdo Bytauto pasiekimai įtraukti į  Lietuvos sporto enciklopediją.

„SVINGO” šokėjams plojo Italijos, Danijos, Vokietijos, Čekijos, Lenkijos, Suomijos, Prancūzijos, Rusijos, Estijos, Moldovos, Ukrainos, Latvijos šalių žiūrovai. Kolektyvo auklėtiniai – Tomas Ožinskas, Irina Diudiukina, Martynas Stripinas, Brigita Grinvaldaitė, Aurimas Petrulevičius tapo Pasaulio ir Europos Čempionais. Lietuvos Respublikos Prezidentas Valdas Adamkus už aukštus laimėjimus Martyną Stripiną apdovanojo Didžiojo Lietuvos kunigaikščio Gedimino V laipsnio ordinu. Vienuolika „SVINGO” auklėtinių pasirinko choreografo darbą ir šokių mokytojais dirba ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Iš „SVINGO” išaugo ir Šiauliuose įkurti „ŠYPSENOS” klubas ir kolektyvas „ŠIAULIŲ VOLTA”. „SVINGO” šokėjai daug keliauja, užsiėmimuose maloniai, prasmingai ir turiningai praleidžia laiką.

  IMG_1664IMG_1669IMG_1662

 

 

 

Trumpa veiklos programa:

Ruošti šokėjus pagal E, D, C klasių programas.

Mokinių amžius:
I grupė – 7-11 klasių mokiniai
II grupė – 4-6 klasių mokiniai
III grupė – ikimokyklinukai, 1, 2, 3 klasių mokiniai.

Sportinių šokių klubo „Svingas“ gyvenimas Menų mokyklos direktoriaus Kęstučio Šalčio akimis. Daugiau akimirkų – Menų mokyklos socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje.

SPORTINIŲ ŠOKIŲ KLUBO „SVINGAS“ PASIEKIMAI 2018-2019 M.M.

SPORTINIŲ ŠOKIŲ KLUBO „SVINGAS“ ISTORINĖS AKIMIRKOS

 

 

Informacija atnaujinta — 2020-08-26
Scroll To Top