Aš esu Virginija Bagdonavičiūtė. Vokalo mokytoja. Visada, nuo pat mažens labai norėjau dainuoti, bet mūsų laikais dar nebuvo jokių konkursų, TV projektų prasidėjo tik dainavimo konkursų užuomazgos. Teko dalyvauti pirmajame tuo metu Lietuvoje autorinės dainos konkurse Raseiniuose
1996 10 26, kur mano daina „ Miškas“ laimėjo antrąją vietą. Pirmą vietą laimėjo grupė „Skylė“ su dabar visiems žinoma Aiste Smilgevičiūte. Dar dalyvavo grupė „Golwax“, Simas (Vytautas Babravičius), jie  dabar dar gerai žinomi. Man buvo garbė gauti apdovanojimą savo dainai, kai dalyvavo tokie garbingi, talentingi muzikantai. Gavau tada įspūdingo grožio paauksuotą žvakidę. Iki šiol ją turiu, stovi garbingoje vietoje. Kadangi niekaip ne susiklostė aplinkybės, kad dainuočiau profesionaliai  (tiesa asmeninėse šventėse dainavau intensyviai), pradėjau pati organizuoti  koncertus, konkursus ir mokyti  vaikus dainavimo.

Pasiekimas. 2012 m balandžio mėnesį buvo įvertintas mano darbas organizuojant renginius, koncertus, prodiusuojanti savo mokines tapti  žymiomis dainininkėmis Lietuvoje. Man buvo įteikta ŠAMA (Šiaulių apskrities muzikantų apdovanojimų) statulėlė, už renginių organizavimą, idėjų
generavimą,  prodiusavimą. O profesiniame lygmenyje, man svarbūs visi mano mokinių pasiekimai. Maži ir dideli. Išskirsiu: “Lietuvos balsas”, “Talentų lyga”,” X –faktorius”, “Lietuvos talentai”, “Dvi minutės šlovės”. Pati su malonumu būčiau juose dalyvavusi.

Siekiu tapti viena iš geriausių vokalo mokytojų. Tai mano tikslas.

Moto. Naudokis kiekvienu šansu, galimybe, kurią tau siunčia likimas. Kito karto gali ir nebūti. Viską daryti čia ir dabar. Ir linksminkis kol gali. Šiais šūkiais aš gyvenu kiekvieną dieną.

Norėčiau. Visada norėjau turėti sūnų. Ačiū likimui ir dangui, šiai dienai  auginu nuostabų sūnelį Natanielį. Norėčiau dar turėti progą vėl pradėti dainuoti ir grįžti į sceną. Sukurti labai gražią dainą, kuri taptu hitu. Po metų taip pat noriu kurti savo dainas, poeziją ir kad jas išgirstų žiūrovas.

Mano visi mokiniai išmoksta gerai dainuoti, jei tik turi motyvacijos sunkiai dirbti. Muzika ne vien pramoga, bet sunkus ir kruopštus darbas reikalaujantis disciplinos. Bet rezultatai būna labai saldūs ir net svaiginantys. Tad, galiu tik patvirtinti, jog mano mokiniai išmoks gražiai dainuoti dėl savęs, artimųjų ar draugų, ir profesionaliai dainuoti siekiant tolesnės dainavimo karjeros. Galintys dalyvaus visuose dainavimo konkursuose, TV projektuose.


Vokalo studija “Nona 7”